Skip to content

Nasze zestawy naszywek HEX to kolejna praktyczna alternatywa dla naprawy kurtki puchowej, oferująca dwie lub trzy kombinacje kolorystyczne …

Nie jest to jednak reguł I nadal są tak samo super mocne i cudownie miękkie, jak nasze oryginalne zestawy łatek, co zapewnia bardzo satysfakcjonującą naprawę.

Te owocowe plastry sprawią, że Twoja kurtka znów będzie jak nowa. Odważne, kontrastowe kolory świetnie sprawdzają się na kurtce, którą trudno dopasować kolorystycznie, a Ty nie potrzebujesz nawet wymówki w postaci łzy, aby jej użyć!

Mamy w HEX ofercie dwa zestawy ; nasz Duo i nasz Triple – Duo zawiera 10 sześciokątnych plastrów, podczas gdy nasz Triple zawiera 12 sześciokątnych plastrów oba za €17,45 z bezpłatnym P&P (na całym świecie).

Te zabawne naszywki kolorystyczne nie zepsują wrażenia z Twojej uroczej kurtki lub śpiwora.

Nasze HEX Duos są obecnie dostępne w kolorze czarnym i bordowym, oliwkowym zielonym i ciemnoszarym, ciemnoniebieskim i królewskim niebieskim oraz złotym i srebrnym. Nasze trójki HEX są dostępne w kolorach niebieskim, zielonym i czerwonym, różowym, zielonym fluro i ozdobnym fluro, ciemnoszarym, oliwkowym i ciemnoniebieskim i białym, czarnym i jasnoszarym.