Skip to content

Informacje O Naprawy Kurtek Puchowych
Oraz Nasze Zestawy Naprawcze

Nasze Łatki Naprawcze

Czy kiedykolwiek zaczepiłeś lub podarłeś swoją piękną (drogą) kurtkę puchową lub śpiwór? Szukasz szybkiej, łatwej, dyskretnej i trwałej naprawy, która nie zepsuje jej miękkości i dotyku? Rozwiązaniem są nasze samoprzylepne, nylonowe łatki naprawcze typu rip-stop.

Nasze oryginalne zestawy łatek są dostarczane z różnymi łatami okrągłymi i owalnymi (o różnej wielkości), odpowiednimi do zadowalającej naprawy czegokolwiek, od małego „zaczepu” po dość dużą dziurę (pięć „okręgów” o średnicy od 1,6 cm do 4,1 cm i dwa „owale” mniejszy 3,8cm x 5,7cm i większy 4,5cm x 6,2cm).

Obecnie posiadamy w ofercie 25 różnych kolorów, więc wybierz sam. Albo spróbuj znaleźć najbliższy kolor, jaki możesz znaleźć, albo bądź „odważny” i postaw na efektowny kontrast! (Ze względu na różnorodność kolorów i tkanin oczywiście nie możemy zagwarantować dokładnego dopasowania, a te pokazane na tej stronie są jedynie przybliżone).

Jeśli nie możesz znaleźć idealnie dopasowanego koloru lub szukasz ciekawej alternatywy do naprawy, nasze naszywki z motywem kosmicznym są nadal mocne i super miękkie. 10 kolorów do wyboru – do naprawy kurtki „nie z tego świata”: dwie głowy kosmitów, 2 półksiężyce, 2 małe gwiazdki, 1 duża gwiazda i 2 rakiety.

Miłego łatania!

Nasz Asortyment

Naszywki Pierwszej Pomocy dla Kurtki Puchowej
Śpiwory, Spodnie Narciarskie

KURTKA PUCHOWA
PIERWSZA POMOC

Naszywki na kurtkę puchową i śpiwór.

BEZPŁATNA WYSYŁKA
NA CAŁYM ŚWIECIE

Poprawki wyślemy do Ciebie
listem priorytetowym.

SZYBKI I ŁATWY W
ZASTOSOWANIU

Zastosuj łatkę, a Twoja kurtka zostanie
naprawiona w niecałą minutę!