Skip to content

Dostawa i Zwroty

Dostawa

Koszt naszych zestawów obejmuje bezpłatny transport i zakupy (na całym świecie).

Wyślemy Twój przedmiot już w następnym poście za pośrednictwem Royal Mail pierwszej klasy w przypadku dostaw w Wielkiej Brytanii i Royal Mail International/Deutsche Post w przypadku przesyłek międzynarodowych.

Wszystkie zamówienia powyżej €50 są wysyłane z pełnym śledzeniem.

Dostawy do Wielkiej Brytanii kontynentalnej trwają 1-2 dni robocze, do Europy i Ameryki Północnej od 5 do 10 dni roboczych, a do reszty świata (a te mogą się znacznie różnić), w tym do USA, 7-21 dni roboczych.

Czasy dostaw mogą się wydłużyć w ruchliwych okresach, takich jak święta państwowe i okres świąteczny. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, nie wahaj się z nami skontaktować pod adresem info@downjacketrepair.co.uk .

Zwroty

Możemy przyjąć zwrot w ciągu 30 dni od otrzymania, jeśli przedmiot jest nadal w stanie nowym – tj. nieużywanym i ze wszystkimi łatami.

Jesteśmy bardzo małą firmą i marże są niewielkie, więc nie możemy pokryć kosztów przesyłki zwrotów. Prosimy o przesłanie standardowego listu (zestawy łatek) lub większego listu (zestaw wymiennego puchu i „zestaw w puszce”).

Jeśli chcesz wymienić swój przedmiot, wysyłka nowego przedmiotu będzie nadal bezpłatna.

Jeśli wolisz zwrot pieniędzy, przetworzymy go w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przedmiotu. Prosimy nie zwracać produktów po 30 dniach, ponieważ nie będziemy w stanie przetworzyć Twojego zwrotu.

Zwroty prosimy przesyłać na adres:

DJR Returns, Grosvenor Lodge, Gordon Road, Clifton Bristol BS8 1AW

Prosimy o dołączenie notatki zawierającej numer zamówienia lub imię i nazwisko, powód zwrotu oraz, jeśli chcesz dokonać wymiany, szczegółowe informacje na temat nowego produktu.